Антуан де Сент-Екзюпері – Маленький принц
Аудіокниги

Антуан де Сент-Екзюпері – Маленький принц (Аудіокнига)

Сьогодні ми будемо слухати саму дивовижну казку! Ця казка, скоріше, для дорослих. Хоча …. Підійде і для дітей!

Кожна книга за своєю суттю є повчальною, вона несе свій певний сенс, свою історію. Але є ті, які досягають глибини душі. Торкаючись до наших сердець, вони залишають глибокий слід, рану, яку ми не можемо забути.

Книги відкривають нам новий світ. Завдяки їм, ми можемо подорожувати простором, мріяти про найвище і бути ким завгодно. Зараз людям відкриті будь-які інспектори: від жахів до роману, від детектива до фантастики. Але перечитуючи безліч книг, читач рідко знаходить ту, яка відповідала б його душі. Для мене ця була книга «Маленький принц».

Читаючи книгу Антуана де Сент-Екзюпері у мене було безліч змішаних почуттів. З одного боку всі ці речі властиві мені і я завжди знав про них, але з іншого… Мені відкрився новий і дивовижний світ. Самі звичайні речі стали чимось шаленим і бажаним.

Не секрет, що людині властива жорстокість, жадібність і азарт, нетерпимість отримати бажане. Емоції заковтують нас і ми поглинаємо в цю гру. Саме в цей момент нам варто зупинитися і придивитися навкруги, інакше нас затягне в прірву. Книга Антуана Де Сент-Екзюпері ідеально підходить в цей момент. Маленький хлопчик розфарбує ваше життя і навчить простим речам. Так, він ще молодий, але хіба не діти самі життєрадісні на світі? Вони не замислюються, а просто беруть і роблять. Це ми дорослі розраховуємо все за і проти. Якщо є можливість, то хапай її за хвіст!

Маленький принц допоможе зануритися вам у казку, покаже інший погляд на світ, нагадає, хто ми є насправді. Всі ми женемося за щастям, але часом ми його просто не помічаємо. Придивіться, може воно тут і зараз, а якщо ви все ще не впевнені у цьому, то маленький принц стане вашим вірним другом і помічником. Ставлячи каверзні питання, ми самі починаємо замислюватися. Ми починаємо думати не про те, що ти готовий зробити заради мене, а що я можу зробити заради тебе. Адже, найкраще бачить лише серце, найголовнішого очима не побачиш.

У 2015 році Марк Осборн зняв мультфільм на основі даної книги. Кожен оцінить його по-своєму, але… Якщо ви все ж зважилися, то пориньте у фантастичний світ маленького принца із головою!

Антуан де Сент-Екзюпері – Маленький принц

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. В. тростянецька says:

    Дякую! Приємний голос і чудове прочитання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *