Анця – Анцю до танцю
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Анця – Анцю до танцю (Лірик-відео)

Анця – це узагальнений образ закарпатської дівчини, яка в будь-яку хвилину може пуститися в танок. «Бери Анцю до танцю, Анця буде твоя», – дають настанови слухачам у своїй новій роботі учасниці однойменного музичного колективу, засновником якого є лідер ще однієї закарпатської формації Rock-H Віктор Янцо. Власне, саме йому у 2016 році прийшла ідея організувати «відгалуження» від свого основного колективу – занадто вже багато «жіночих» пісень назбиралося у «творчій шухлядці» музиканта і композитора. Деякі з них, до слова, таки стали частиною репертуару Rock-H, а інші склали міцний фундамент для стрімкого старту проекту «Анця».

Власне, «Анцю до танцю» – одна з саме таких пісень, які були написані доволі давно і вже пройшли рясну концертну «обкатку» на живих виступах. За словами музикантів, публіка завжди позитивно реагувала на згадану композицію, і саме тому її було вирішено видати у якості чергового перед-альбомного синглу. Ну а що стосується самої платівки, то робота над нею вже добігає свого логічного завершення і дівчата обіцяють найближчим часом презентувати свій дебютний лонг-плей у мережі.

Запис, зведення, та мастеринг пісні відбувалися на столичній студії 211 studio, під керівництвом відомого саунд-продюсера Віталія Телезина. Інженер звукозапису – Ростислав Терешко.

Українська музика: Анця – Анцю до танцю

Анця у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *