Анця – Янічку
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Анця – Янічку (Сингл)

Маємо для вас ще одну новинку від останнім часом гіперактивного гурту «АНЦЯ» – колектив презентував у мережі свій новий трек «Янічку», приурочений до цьогорічного свята Івана Купала.

Як відомо, свято Івана Купала здавна належить до переліку найважливіших, найбільш шанованих та найрозгульніших святкувань у році. І ще з сивих часів цей день пов’язують з містикою. За повір’ями, у ніч на Івана Купала охочі могли пройти очищення вогнем і водою – три рази перестрибнувши через велике багаття і занурившись на світанку у водойму, або скупавшись у ранковій росі. У святкову ніч сільські мешканці зазвичай не лягали спати, захищаючи свої хати від чортів, відьом та іншої різної нечисті, яка легко могла накликати порчу на корову або коня, а, цілком можливо, і взагалі поселитися у домі. Відтак, тематична новинка від гурту «АНЦЯ» також сповнена містичних настроїв.

Загалом, пісня «Янічку» має показати слухачам закарпатський колектив із трохи іншого боку – всі попередні роботи гурту мали яскраво виражений жартівливий характер, а нова співанка переповідає драматичну історію про нерозділене кохання. Автором пісні вже традиційно виступив керівник проекту Віктор Янцо (також знаний як лідер Rock-H).

«Вітаємо усіх Іванів, або, як ще кажуть в Закарпатті, Янів з іменинами! Прем’єра від Віктора Янцо – авторська пісня «Янічку» у виконанні гурту «АНЦЯ», – йдеться у дописі на Facebook.

Також варто додати, що «Янічку», як і кілька попередньо оприлюднених треків, увійде до першої повноформатної платівки гурту, реліз якої не за горами.

Анця – Янічку

Анця у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *