АНЦЯ – Янічку
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

АНЦЯ – Янічку (Кліп)

Мукачівське дівоче тріо «АНЦЯ» презентує нову композицію «Янічку» та офіційне відео до неї. Це вже другий кліп колективу в оновленому складі – зовсім нещодавно було представлено загалу нову учасницю Маріанну Окс разом із попереднім відео «Червена ружа», про яке ми вже розповідали читачам «Нотаток». Яке саме посвячення в учасниці гурту проходила співачка доцільно не відомо, але під час зйомок кліпу «Янічку», дівчина випадково впала у річку посеред Мукачева. Хоча, можливо, це була перевірка на витривалість?

«Паводок приніс дерево до нового моста. Машини сигналили, люди знімали нас на мобілки, а ми знімали нове відео. P,S. Маріанна падала з дерева в річку, але ви не кажіть її мамі», – пишуть у Facebook учасниці «АНЦЯ».

Автором пісні та, як це не дивно, оператором, виступив художній керівник гурту Віктор Янцо, а саунд-продюсером традиційно став Володимир Ульянов.

Цікаво, що початково дівчата планували знімати даний кліп в образах русалок, але коли випадково побачили принесений повінню стовбур поваленого дерева, одразу ж зрозуміли, що це і є найкращою локацією для кліпу «Янічку».

АНЦЯ – Янічку
АНЦЯ y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *