Анця – Така м п'яна
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Анця – Така м п’яна (Сингл)

Жіночий алкоголізм – то, звісно, штука страшна, але чому тільки вже не присвячували слова пісень вигадливі вітчизняні музиканти, тим паче що наразі мова йде про народну співанку. Словом, до вашої уваги новий сингл закарпатського гурту «АНЦЯ» під назвою «Така м п’яна», що став третьою оприлюдненою композицією з майбутнього альбому проекту, слідом за роботами «Богрийда» та «Анцю до танцю».

В основі жартівливої співанки «Така м п’яна» вже традиційно для «АНЦЯ» лежить авторська мелодія керівника і композитора проекту Віктора Янцо, а також стародавні слова, які Віктор підібрав із закарпатських народних пісень. Студійний запис треку відбувся ще минулого літа 2017 року на столичній студії 211 studio під керівництвом Віталія Телезина, відтак згадана композиція цілий рік чекала слушного часу для свого оприлюднення.

Зауважимо, що все рівно реліз треку відбувся трошечки раніше запланованого учасницями гурту «АНЦЯ» часу, адже пісня «Така м п’яна» мала з’явитися на світ вже у складі майбутнього одинадцятитрекового лонг-плею колективу, роботу над яким наразі вже практично завершено. Але напередодні прем’єри платівки, учасниці колективу вирішили подарувати слухачам ще один її сингл, запропонувавши обрати назву пісні для оприлюднення за допомогою коментарів у соціальних мережах – так і було вирішено долю композиції «Така м п’яна».

Анця – Така м п’яна

Анця у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *