Анця – Гойя
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Анця – Гойя (Кліп)

Продовжуємо нашу вже майже регулярну рубрику «Новинки від гурту «АНЦЯ»: мукачівський колектив презентував у мережі новий відеокліп «Гойя», який ми вже анонсували читачам у попередніх дописах. Зйомки свіжого ролику проходили у Чинадіївському замку Сент-Міклош, а його головним героєм став справжній володар старовинної будівлі – художник Йосип Бартош. Режисером кліпу традиційно виступив закарпатський кліпмейкер Андрій Олаг (режисер, оператор, кольорокорекція).

Варто зазначити, що в основу пісні «Гойя» покладено давню лемківську співанку (мова про перший куплет і приспів), а другий куплет дописала одна з трьох вокалісток «АНЦЯ» Ірина Янцо. Загалом, коли музиканти тільки-но побачили слова лемківської пісні «Гоя же мі гоя», у них одразу ж виникли асоціації з іспанським художником Франсіско-Хосе де Гойєю, відтак ідеї для сюжету відеороботи довго шукати не довелося. Тому дівчата з гурту «АНЦЯ» приміряли на себе образи муз художника, який писав із них цнотливі і розпусні образи, картини багатства і бідності, відкриваючи жіночу душу з різних боків. І так все співпало, що Йосип Бартош виявився ще і дуже схожим на реального Франсіско де Гойя.

Зйомки кліпу «Гойя» тривали понад 12 годин, за які співачки-героїні приміряли на себе величезну кількість різних образів. «Друзі, презентуємо вам наш кліп! Ми робили його з любов’ю та натхненням», – йдеться у дописі у соціальних мережах.

Додамо, що тепер, після прем’єри кліпу «Гойя», найближчим часом «АНЦЯ» мають оприлюднити у мережі свій перший студійний альбом «Богрийда». Слідкуйте за новинами!

Анця – Гойя

Анця у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *