Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Анця – Федоре (Лірик-відео)

Дівчата з гурту «АНЦЯ» продовжують проявляти неабияку активність у творчій діяльності – майже одразу після прем’єри синглу «Така м п’яна» (детальніше про пісню тут), колектив презентував лірик-відео до ще однієї нової співанки під назвою «Федоре». Авторство пісні належить керівнику проекту Віктору Янцо, знаного за участю у гурті Rock-H, який, як багато хто встиг помітити, любить створювати композиції, присвячені тому чи іншому конкретному імені. Чимало таких «іменних» робіт меломани можуть пригадати з репертуару Rock-H, а наразі ще й «дочірній» сайд-проект Віктора продовжив справу своїх «старших братів».

Прем’єра композиції «Федоре» відбулася напередодні релізу першої студійної платівки колективу, що отримає назву «Богрийда», і так само як і попередня робота «Така м п’яна», «іменна» пісня також потрапить до переліку треків альбому. «Вчора разом з Ольгою Кравчук і Христиною Герц ми поїхали в Ракошино, де зняли таке легеньке відео. А ви, будь ласка, слухайте і діліться», – йдеться у повідомленні на Facebook. Але і це ще не всі новини від гурту «АНЦЯ»!

Варто також згадати, що нещодавно поблизу Мукачева (у замку Сент-Міклош, Чинадієво), завершилися зйомки офіційного кліпу гурту, за сюжетом якого тріо вокалісток «АНЦЯ» приміряли на себе ролі натурниць та їхні різні художні образи. Знімальний процес, що тривав понад 12 годин, наразі вже завершено, тому, як ви вже зрозуміли, ще одна майбутня новинка від проекту не має змусити довго чекати на себе.

Анця – Федоре

Анця у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *