Анця – Фанки
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Анця – Фанки (Сингл)

До вашої уваги цікаве відгалуження від закарпатського гурту Rock-H – музичний проект «Анця» та їхня перша оприлюднена пісня «Фанки». Композиція звучить на місцевій говірці і присвячується традиційній страві – фанкам, яку закарпатські господині печуть у будні і до свят. Особливо ретельно зберігають традиції випікання фанок у найстарішому історичному районі міста Мукачева під назвою Паланок, про який згадується у творі. Cингл «Фанки» було створено для мукачівського гастрономічного фестивалю «Фанка із паланка», а його саунд-продюсером виступив барабанщик гурту Володимир Ульянов.

Загалом «Анця» є дітищем лідера гурту «Рокаш» Віктора Янцо, але за мікрофонною стійкою цього разу знаходиться не він сам, а трійко дівчат-вокалісток: Христина Герц, Ольга Кравчук та Ірина Янцо. Історія проекту бере свій початок у 2015 році, коли Віктор написав репертуар для оркестрового гурту «Рокаш-Оркестра» і дав з ним кілька концертів. Тоді стало зрозумілим, що через неабияку громіздкість колективу важко було планувати подальшу концертну діяльність, тож робота гурту призупинилася. Але пісні не могли довго лежати в шухляді і знайшли нове життя у виконанні subсarpathian pop гурту «Анця», четверо з семи учасників якого були учасниками «Рокаш-Оркестра».

На початку 2017 року «Анця» виступала на розігріві на сольниках «Рокаша» у Львові та Києві і була тепло сприйнята публікою. А у березні колектив записав ще один студійний трек «Богрийда» (у співпраці з Віталієм Телезіним на студії 211), який стане наступним оприлюдненим синглом формації. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Анця – Фанки

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *