АНЦЯ – Дримба
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

АНЦЯ – Дримба (Відео)

Дівочий гурт «АНЦЯ» презентував у мережі нову пісню і відео під назвою «Дримба», до створення яких учасниць закарпатської команди підштовхнув не приємний коментар одного зі слухачів.

«На створення пісні «Дримба» нас надихнув зовсім не приємний коментар на одному закарпатському сайті. Більше таких не пишіть :)», – поділилися у соціальних мережах дівчата, маючи на увазі відгук до їхньої попередньої роботи «Іваночку».

«Не дримбай мене», «задримбав», «досить мене дримбати», – все це похідні від основи того злощасного (чи ні) повідомлення.

«Ми написали пісню, запозичивши ідею у нашого анонімного хейтера. Просимо його сконтактувати з нами для отримання авторських виплат», – жартує учасниця формації Ірина Янцо.

Цікаво, що «Дримба», про яку співають у згаданій композиції – це старовинний традиційний гуцульський музичний інструмент. Для зйомки ролику учасниці «АНЦЯ» традиційно обрали елементи закарпатського одягу, обігравши їх з урахуванням власного бачення та олійних фарб для макіяжу.

Слова – народні, Ірина Янцо; музика – Віктор Янцо; аранжування, запис, зведення – Володимир Ульянов; мастеринг – Віталій Телезин та Ростислав Терешко (211 Studio). Відео – Ірина Янцо.

Варто додати, що окрім презентованого mood video, дівчата також планують зняти повноцінний кліп на цю пісню.

АНЦЯ – Дримба
Facebook
Youtube

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *