АНЦЯ – Червена ружа
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

АНЦЯ – Червена ружа (Кліп)

Мукачівський поп-фолк гурт «АНЦЯ» оприлюднив кліп до пісні «Червена ружа», спрямований проти домашнього насилля. Пісню і кліп побудовано на фундаменті народної співанки, що розповідає про дівчину, яка покидає свого чоловіка-пияка. І хоча за оригінальним сюжетом, чоловік перестає пиячити і кохана повертається до нього, у варіанті гурту «АНЦЯ» історія залишається без завершення.

Свіжий кліп «Червена ружа» було знято посеред квітів під час фестивалю «Кохання у замку Сент-Міклош».

Автор музики традиційно виступив Віктор Янцо. Цікаво, що це перша пісня, яку колись давно він переробив для репертуару проекту «АНЦЯ».

«Раніше ця пісня звучала у виконанні «Рокаш Оркестра» та Віктор Янцо. Вона створена на основі народної, але з новою мелодією Віктора. Ще порівняно з попередніми виконаннями було змінено партію ударних і, звісно, трохи змінилися вокальні партії», – коментують учасниці «АНЦЯ».

Зауважимо, що у відео «Червена ружа» можна побачити не тільки Ірину Янцо і Христину Герц, але і нову учасницю колективу Маріанну Окс, яка з’явилася у складі після того, як Ольга Кравчук вирішила займатися творчістю поза проектом.

АНЦЯ – Червена ружа
АНЦЯ y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *