Анця – Богрийда
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Анця – Богрийда (Сингл)

У перший день осені пропонуємо до вашої увагу музичну новинку із сонячного Закарпаття – нову пісню «Богрийда» у виконанні «трьох доньок гурту Rock-H», колективу «Анця». Композитором роботи вже звично виступив фронтмен «Рокашів» Віктор Янцо, а записом і продюсуванням треку, вперше разом із «Анця», займався відомий спеціаліст Віталій Телезін. Також у записі, окрім, звісно ж, трійці вокалісток, традиційно брала участь команда музикантів у наступному складі: Rodion Sun Lion, Володимир Ульянов та Мар’ян Криськув (відеозвіт творчого процесу вже наявний на офіційному You-Tube каналі колективу).

Студійна новинка носить назву «Богрийда» (бутоньєрка) і виконується на місцевій закарпатській говірці, як, з рештою, і всі твори гурту «Рокаш». За словами Віктора Янцо, рішення співати на закарпатському діалекті є достатньо ризикованим, адже більшість радіостанцій часто характеризують подібну творчість як не формат, втім, вже на перших концертних виступах «Анці», присутня публіка сприйняла гурт надзвичайно тепло, і це збільшило впевненість у правильності такого задуму. До речі, сьогоднішня прем’єра є подарунком усім меломанам з нагоди першого дня народження гурту «Анця», а найкращим зворотнім презентом від слухачів стануть коментарі, лайки та поширення у соціальних мережах.

Додамо, що колектив активно працює над дебютним альбомом та відео – наразі вже записані та готуються до офіційного виходу ще дві композиції проекту. А стосовно живих виступів, то почути «Анцю» наживо можна буде у рамках відкриття фестивалю «Варишське пиво» 14 вересня (м. Мукачево), а пізніше, на фестивалі вина в Бобовищі Закарпатської області 8 жовтня.

Українська музика: Анця – Богрийда

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *