Анця – Богрийда
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Анця – Богрийда (Кліп)

З любов’ю із сонячного Закарпаття: дівчата з гурту «Анця» презентують свою дебютну відеороботу до оприлюдненого декілька місяців тому синглу «Богрийда». Композитором пісні вже звично виступив «хрещений батько» колективу Віктор Янцо, а її саунд-продюсуванням займався Віталій Телезін зі Studio 211. Більше про саму пісню ви можете дізнатися з нашої попередньої публікації за посиланням.

Режисером кліпу «Богрийда» (бутоньєрка – із закарпатської говірки) виступив Андрій Бояр, знаний своєю співпрацею з Христиною Соловій, Pianoбоєм, гуртом 5 Vymir, дуетом Anna-Maria та іншими. Саме його ідеєю було показати глядачам учасниць «Анця» на фоні пастельних кольорів, босоніж та у поєднанні з різними геометричними фігурами. Знімальний процес відбувався у Києві, у приміщенні креативної відеостудії SP studio, де нещодавно знімали свої кліпи представники найрізноманітніших жанрів нової української музики – Dilemma, KARNA, «ТНМК», ті ж таки Anna-Maria, та інші.

«З радістю презентуємо вам наш дебютний кліп! Це був дійсно захоплюючий знімальний день. Ми дуже вдячні усім професіоналам, які працювали з нами та доклали свою руку до появи першого офіційного відео гурту «Анця». Будемо неймовірно вдячні за поширення, адже ваша підтримка неабияк важлива для нас!» – пишуть у Фейсбук «доньки гурту Rock-H».

Українська музика: Анця – Богрийда

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *