Antonina project – Сірії гуси
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Antonina project – Сірії гуси (Кліп)

Друзі, презентуємо вам новий етно-електронний музичний проект Antonina Project та його перший студійний сингл «Сірії гуси», а також офіційний відеокліп до нього, знятий режисером Олегом Борщевським. Отже, щодо самої музичної формації, то в її витоках стоять співачка Тоня Матвієнко та саундпродюсер Олександр Шульга, які, власне, є авторами та творцями її загальної концепції – збереження автентичної народної пісні у сучасних електронних аранжуваннях.

Перший кліп Antonina Project, ролик під назвою «Сірії гуси», знімали аж на 17 локаціях, на що команді знадобилося цілих 28 днів. Операторську роботу, спільно з режисером Олегом Борщевським, виконав Олексій Мілокост. В основу відео було закладено матеріал, відзнятий техніками stop-motion (послідовностей кадрів, знятих на фото, або отриманих з відео) та цейтрафер (зйомка через певні інтервали часу). Саме тому, наприклад, сцена з яблуками, яка в кліпі займає всього лише 20 секунд,насправді знімалась 8 годин.

Наразі обидва учасники Antonina Project сконцентровані на роботі над дебютним повноформатним альбомом колективу, в якому музиканти використали різні автентичні інструменти з різних культур, зокрема, дримбу, дуду, телинки, гуджен, хотіку, діджиріду, та, звісно ж, сучасні цифрові технології. Окрім того, в платівці звучатиме акапельний вокал бабусі Тоні, записаний у 70-х роках та оцифрований нині. Очікуйте на реліз альбому вже найближчим часом!


Antonina project – Сірії гуси

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Nataliya says:

    Гарно! Цікава робота. Чекаю на альбом.

  2. folker says:

    У передчутті якости!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *