Antonina project – Antonina
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Antonina project – Antonina (Альбом)

Зустрічайте чималу порцію цікавих етно-електронних музичних експериментів для ваших плей-листів! Перед вами дебютний альбом під назвою Antonina авторства проекту Antonina Project, утвореного відомою українською співачкою Тонею Матвієнко та саундпродюсером Олександром Шульгою. Свіжа платівка формації вмістила у себе дванадцять композицій, більша частина з яких була записана в Україні, а твори «За сінечками» та «Ой, на морі» – на півночі Нідерландів.

За словами Тоні Матвієнко, диск Antonina являє собою присвяту її рідній бабусі, яка свого часу привила онуці любов до народних пісень та автентичних мотивів. Співачка вирішила зібрати у ньому справжній мікс фольку та сучасної електронної експериментальної музики, подарувавши в результаті якісний та нетривіальний продукт всім вітчизняним меломанам. У записі платівки було використано безліч екзотичних музичних інструментів, серед яких, зокрема, дримба, дуда, телинки, діджиріду та багато інших, а доповнив загальну картинку вокал Тоніної бабусі, записаний у далеких 70-х роках та оцифрований нині.

Нагадаємо, що не так давно Antonina Project дебютував у медійному просторі зі своїм першим офіційним відеокліпом, знятим режисером Олегом Борщевським. Відео у стилі stop-motion було створено на одну з композицій нового альбому – пісню «Сірії гуси», яка, до речі, вже встигла отримати чимало схвальних відгуків від слухачів. Ознайомитись з роликом, так само як і з повноформатним лонг-плеєм, ви завжди можете на нашому сайті за наступним посиланням.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Діма says:

    Справжнє відкриття для мене. Тішить, що в Україні по-трохи з’являються такі цікаві/андеграундні проекти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *