Антін Мухарський та гурт «ГраБля» – Єх, яблучко
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Антін Мухарський – Єх, яблучко! (Кліп)

Пісня «Яблучко» у виконанні Антіна Мухарського і анархо-гурту «Грабля», яка початково була створена як автентична україномовна версія однієї з найрозповсюдженіших композицій часів Громадянської війни, сьогодні отримала друге життя у вигляді своєї Євромайданівської версії. До нової композиції було знято відеоряд на столичному Майдані Незалежності, який сьогодні став головним епіцентром боротьби українського народу за волю, державність, незалежність і прозорість нових гілок влади. Зйомки відео відбувалися у лютому 2014-го року під час однієї з найгарячіших і найважливіших революційних подій в сучасній Україні. І от зараз Антін Мухарський разом з учасниками свого культурологічно-анархічного проекту «Грабля» презентують глядачам фінальний результат своєї роботи.

Пан Антін неодноразово виступав на головній сцені Євромайдану в образі Ореста Лютого під час новітньої революції, а також організував великий сольний концерт у Будинку Профспілок спеціально для членів «Правого Сектору». «Були в гостях у героїв, хлопців і дівчат з Правого Сектору. На п’ятому поверсі Будинку Профспілок. Місці, якого сьогодні вже не існує…Слава героям загиблим! Слава тим, хто й надалі боронить нашу з вами спільну Україну!» – написав про вищезазначений виступ митець в одній зі своїх сторінок у соцмережах. Також Антін Мухарський записав декілька відеозвернень до українського народу, в яких закликав ніколи не здаватися, бути мужніми і єдиними в умовах цієї надважкої боротьбі.

Нагадаємо, що зовсім скоро, 28-го березня, Антін Мухарський, а точніше його альтер-его Орест Лютий, у супроводі антитоталінарного гурту «Сталін унд Гітлер капут», презентуватимуть свій новий альбом у рамках проекту «Сувора Українізація». Відбуватиметься це дійство у Києві, в арт-пабі «Бочка» на Подолі. А той, хто ще досі не ознайомився зі свіжою платівкою професора антропології, може з легкістю це виправити за наступним посиланням.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *