Антін Мухарський - Мама-Анархія
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Антін Мухарський – Мама-Анархія (Альбом)

Мама-Анархія” – новий одіозний музично-мистецький проект Антіна Мухарського, а точніше його альтер-его – Опанаса Чорного. Репертуар кабаре-шоу відомого митця складають махновські, емігрантські і анархічні пісні з південного сходу України. На сцені Опанасу допамагає анархо-гурт “Грабля” і вокалістка Ляля Звєздінська-Махно. “Мама-Анархія” почала формуватися одночасно із вже відомою “Лагідною Українізацією” і склала низку різностильових неформатно-музичних кабаре.

Антін Мухарський презентував своє нове дітище у стінах Київського Мистецького Арсеналу із дегустацією свіжого самогону, горілки і різноманітних закусок. У своєму передконцертному зверненні автор налаштував публіку на досліджувану їм хвилю “сільського гламуру”: – Бухаєм на всі гроші, будуть поляна та музика! – зазначив митець. Концерт було доповнено декларуванням віршів, запальними танцями і різноманітними конкурсами.

За словами Антіна (Опанаса), проект “Мама-Анархія” було побудовано на достовірних історичних фактах, адже безліч пісень ХХ сторіччя, що народилися в Україні, було нахабно вкрадено росіянами і так-сяк перекладено на чужу мову. Виправлення такої історичної несправедливості і ставить за мету гурт “Грабля” і весь артистичний склад проекту “Мама-Анархія” в цілому.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Sergej ChaiChuk says:

    Spasibo vam za takie horoshie pesni.Ja sam iz sela Kutuzovki Tokmackogo rajona Zaporazskoj oblosti,nedaleko ot Gulajpole…Uze mnogo let zivu v Dugavpils Latvija,uslishal vashi pesni,bil ochenj rad tomu shto na Ukraini eshe estj spravzni kozaki,i idei Mahna, eshe zivi i nezabiti.SLAVA UKRAINI;gEROJAM SLAVA::::

  2. narkolog_1961 says:

    Такі пісні потрібно слухати з дитинства!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *