Антін Мухарський і гурт ГраБля - Шарабан (Відео)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Антін Мухарський і гурт «ГраБля» – Шарабан (Відео)

Свіже відео українізованої версії пісні анархістів-підпільників «Шарабан» у виконанні Антіна Мухарського та його гурту «ГраБля» вже у мережі! Ця композиція була написана та модернізована у рамках проекту митця під назвою «Мама-Анархія», який покликаний відшуковувати та презентувати публіці оригінальні зразки українських махновських та анархічних пісень, що були колись вкрадені та русифіковані.

«Шарабан» – українізована версія оригінальної композиції, широко відомої серед анархістів-підпільників. У роки революції й громадянської війни ця пісня була популярна по обидва боки фронтів – від Далекого Сходу і аж до Польщі. Доволі часто її текст змінювався, у часи СРСР композиція взагалі набула «блатного» змісту, якого не може позбутися й до наших днів. А ми, як відомо, за історичну справедливість!» – розповів Антін Мухарський.

Додамо, що зовсім нещодавно Антін Мухарський (він же Орест Лютий) презентував також дві свої нові письменницькі роботи – автобіографічний роман «РОЗРИВ. Як я став “націонал-фашистом”, покинув дружину та сімох дітей», а також дитячу казку для сімейного читання «Легенда про квітозавра».

Теґи: Українська музика, Антін Мухарський, Орест Лютий

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *