Курчатко
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Антін Мухарський і анархо-гурт “ГраБля” – Курчатко (Відео)

Шоумен, співак, актор та культуролог Антін Мухарський за допомогою своїх вірних побратимів з анархо-гурту «ГраБля», продовжує відшуковувати та висвітлювати оригінальні зразки українських махновських та анархічних пісень в рамках проекту «Мама-Анархія». Вони були нахабно вкрадені та перероблені про-російськими та совєтськими діячами з метою дискримінації та перекручення історичних фактів. На цей раз до уваги слухачів пропонується автентична версія пісні «Курчатко», що народилася в Києві у 1918 році та була до цього часу помилково відомою під назвою «Цыпленок жареный». На прикладі даної композиці можна з легкістю відслідкувати циклічність певних історичних подій, пов`язаних насамперед із нашим північно-імперським сусідом та його загарбницьким відношенням до всіх інших країн.

«Согодні кремлівським політтехнологам, різноманітним відроджувачам «рускаго міра», псевдо славянскаго єдінства, монголо-татарскої імпєріі, кремлівськім б***ям, хохлам-малоросам та іншій окупаційній наволочі дано чітку установку – прикласти максимум зусиль, щоб все українське асоціювалося з терміном «фашизм». Для цього задіяні потужні політичні, економічні та інформаційні ресурси», – розповідає митець. Але історичну справедливість буде відновлено.

Повертаючись до самої новопредставленої композиції «Курчатко», варто зазначити, що її було презентовано в рамках мистецької платформи «Український культурний фронт», який також нещодавно організував виставку найкращих фоторобіт, зроблених під час новітньої української революції. Експонати проекту під назвою «МАЙДАН. (Р)ЕВОЛЮЦІЯ ДУХУ» у подальшому розпочнуть своє турне Україною та світом, а найкращі з них будуть подаровані світовим лідерам, митцям та мистецьким інституціям, які підтримали Майдан.

Вам також має сподобатись...

4 коментаря

 1. Юлия says:

  Просто шикарно)) Нет слов)) Где в Киеве можно ВАС послушать))

 2. Михайло says:

  Абсолютно УКРАЇНСЬКИЙ продукт епохи постреволюшен. Тут читається наша історія, патріотизм, дух нації, несприйняття психології раба і відраза всього несправжнього і насаджуваного московитами. Талановиті патріоти це щось особливе і неосяжне – їх пісні можно слухати без упину і кожне прослуховування виявляє нові акценти і підносить дух українця. У творчості київської групи дух не тільки Києва, а й Одеси, Львова, Криму і інших міст і частин України. Словом, слухайте і насолоджуйтесь!

 3. DJ Cai Caslavinieri says:

  Анархо-гурт ГраБля

 4. Евгений says:

  Группа классная. Я такого ни разу не видел и не слушал. Просто великолепно Могут для Украины сделать намного больше некоторых политиков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *