Анонси, Матеріали

Анонс: Великий сольний концерт гурту «Теорія Простору»

Друзі, 17 грудня, у столичному арт-пабі «Бочка» на Подолі відбудеться великий сольний концерт молодого гурту «Теорія Простору», який нещодавно голосно заявив про себе своїм дебютним альбом «В Хаосі», з яким ми ознайомлювали вас трохи раніше. Саме завдяки цьому релізу радіо «Аристократи» номінувало гурт у категорії кращий музичний дебют року, а на міжнародному сайті REVERBNATION учасники «Теорії Простору» тривалий час утримувалися в десятці кращих чарту незалежної музики.

«Пісні, які вже в ротації українських радіостанцій, ви зможете почути наживо у незвичному виконанні – ми обіцяємо, що на концерті слухачі матимуть змогу оцінити їх в унікальній інтерпритації. Студійні записи лише частково відтворюють потенціал пісень, адже під час виступів ми багато імпровізуємо, переходячи на інструментальні соло. Окрім треків з дебютного альбому, всі присутні почують у нашому виконанні також абсолютно нові композиції, студійні записи, які з’являться у мережі лише весною. Ви надовго запам’ятаєте цей концерт, адже це буде не лише музичне дійство – планується безліч сюрпризів, секрети яких до 17 грудня ніхто розкривати не збирається», – кажуть учасники гурту.

Окрім того, у цей день у «Бочці» виступлять також друзі «Теорії Простору» – преспективний гурт «Сонце в Кишені». Передпродаж квитків – 50 гривень, вхід у день концерту – 70 гривень.

Чекаємо на вас!

Теорія простору

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *