Анонс: «Теорія Простору» повертається на сцену Бочки на Подолі з новими піснями
Анонси, Матеріали

Анонс: «Теорія Простору» повертається на сцену Бочки на Подолі з новими піснями

З радістю інформуємо всіх столичних меломанів про скоре повернення київського гурту «Теорія Простору», який минулого року гучно заявив про себе дебютним альбомом «В Хаосі», на сцену столичного арт-пабу «Бочка»! На цей раз учасники колективу готуються показати публіці абсолютно новий музичний матеріал, а також своє оновлене звучання. Вже зовсім скоро, 7 травня 2016 року, колектив планує підтвердити своє реноме одного з найбільш перспективних гуртів сучасної української музики, відігравши повноцінний сольний концерт у «Бочці» на Подолі.

«Коли ми стоїмо на сцені з інструментами в руках, від нас годі очікувати передбачуваного звучання, адже ми не звикли двічі грати однаково одну і ту саму пісню. На наше глибоке переконання, як у музиці, так й у житті в цілому, має бути виділене вагоме місце для імпровізації, бо саме через імпровізацію можна максимально повно відчути смак і першого, і другого», – зазначив лідер «Теорії Простору» Андрій Клименко.

Отже, не пропустіть, 7 травня, 20:00, Бочка на Подолі, вартість квитків за попереднім продажем: 50 грн., у день концерту: 70 грн. Деталі тут.

Ну і на сам кінець, до вашої уваги свіже акустичне live-відео – виконання солістом гурту «Теорія Простору» акустичної версії пісні «Банальна історія».


Анонс: «Теорія Простору»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *