Анонс: Великий концерт на підтримку дебютного альбому гурту ШANA
Анонси, Матеріали

Анонс: Великий концерт на підтримку дебютного альбому гурту ШANA

Учасники харківського альтернативного гурту ШANA, які поєднують у своїй творчості різнопланову рок-музику, українську етніку та модерні електронні елементи, запрошують всіх столичних меломанів на презентацію дебютної платівки під назвою «Молюсь». Свій перший студійний альбом музиканти писали за кордоном – у Берліні на студії TRIXX Studios, де, між іншим, свого часу записувалися такі монстри світової музики, як Rammstein, лідер Depeche Mode Dave Gahan, Paul van Dyk, Tricky та багато-багато інших.

В Україні платівку було видано на лейблі Moon Records. Наразі альбом «Молюсь» вже доступний для ознайомлення користувачам всесвітньої мережі, зокрема, на офіційній сторінці ШANA на сервісі soundcloud. До речі, не так давно відбулася ще одна прем’єра від харків’ян – світ побачив офіційний відеокліп на україномовну пісню «Малюк». Ну а вже безпосередньо під час майбутнього живого рок-шоу музиканти обіцяють максимально широко продемонструвати всі свої творчі напрацювання, зануривши присутніх в особливу атмосферу своєї музики та зобов’язуються не залишити байдужим жодного слухача.

Тож обов’язково завітайте до столичного клубу Atlas 24 березня 2016 року рівно о 20:00 та переконайтесь у цьому особисто. Квитки можна придбати на сайті Karabas.

ШANA

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *