Справжній музичний «Бум» від гуртів «Санмай» та «Восьмий День»
Анонси, Матеріали

Анонс: Справжній музичний «Бум» від гуртів «Санмай» та «Восьмий День»

Концертний тур на підтримку нового міні-альбому «Бум» луцького гурту «Санмай» знаходиться у самому розпалі, і вже зовсім скоро, на самісінькому екваторі турне, команду прийматиме столиця. Київський виступ колективу відбудеться 12 листопада о 19:00 в арт-пабі «Бочка» на Подолі, та не лишиться без приємних для відвідувачів сюрпризів. Зокрема одним із них стане виступ місцевого поп-рок гурту «Восьмий День», який представить публіці програму зі своїх найкращих напрацювань та перевірених часом хітів. А якщо ж ви раптом ще не знайомі з творчістю цієї запальної формації, пропонуємо вам оцінити (звісно ж на нашому сайті) останній студійний альбом «Крізь тіло».

«Коли ми розпочали пошуки цікавих колективів для того, щоб запросити їх на виступ «Санмай» у Києві, ми познайомились із хлопцями з гурту «Восьмий День», яких добре знають та люблять кияни. Здалось, що у наших гуртів співзвучна музика. І хоча ми маємо достатньо різні творчі концепції, два наші виступи у цей вечір мають гарно поєднатись та, сподіваємось, порадувати відвідувачів концерту», – кажуть учасники «Санмай».

Додамо, що квитки вже зараз можна придбати у самому закладі за ціною 40 грн. або ж безпосередньо у день концерту за 60 грн. Замовлення столиків за телефонами: (067)433-0-433, (044)200-0-360.

Справжній музичний «Бум» від гуртів «Санмай» та «Восьмий День»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *