Анонс: «Санмай» пакують валізи у Бум-тур
Анонси, Матеріали

Анонс: «Санмай» пакують валізи у Бум-тур

Учасники луцького гурту «Санмай» офіційно оголосили дату початку свого майбутнього всеукраїнського концертного туру, присвяченого виданню нового міні-альбому під назвою «Бум»! Саме цьому релізу випало довершити творчу трилогію команди та стати наступником попередніх міньйонів «Шум» та «Сум». Станом на сьогодні, великий Бум-тур команди налічує цілих вісімнадцять запланованих на жовтень-грудень виступів, але музиканти одразу ж наголосили, що даний список може розширюватись і доповнюватись. Саме тому пропонуємо долучатися до сторінки туру у соціальних мережах та слідкувати за анонсами.

«Ми з хлопцями наразі дуже активно працюємо над формуванням концертної платформи – нам надзвичайно хочеться представити публіці розширену сольну програму, та наситити її якомога більшою кількістю драйвових пісень. Це будуть і старі пісні в нових аранжуваннях, і абсолютно нові твори, а також декілька каверів», – розповів «Нотаткам» гітарист «Санмай» Артур Черчик.

Щодо самого міні-альбому від «Санмай», то його реліз, за словами музикантів, заплановано вже на 17 жовтня. Але ще до інтернет-презентації EP, на прихильників команди очікує ще один надзвичайно приємний сюрприз – новий офіційний кліп на пісню «8 мільярдів копій». Не пропустіть подальші прем’єри!

«Санмай» пакують валізи у Бум-тур

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *