PRE!FEST
Анонси, Матеріали

Анонс: Вересневий PRE!FEST у Києві

Раніше ви мали чітку впевненість, що всі гучні фестивалі відбуваються виключно влітку? А от і ні – у перший осінній місяць, 16 вересня 2017 року, у столичному клубі MonteRay матиме місце музичне дійство під назвою PRE!FEST, у рамках якого для вас виступатимуть яскраві представники нової української музики. Зокрема, присутні матимуть нагоду насолодитися концертними шоу гуртів «Фіолет», «Біла Вежа», Krichuss, та «Восьмий День», а також програмою від спеціально запрошених гостів – легендарного гурту «Борщ», який виступатиме для вас вперше за вісім років! До речі, у якості ще одного анонсу зазначимо, що незабаром на «Нотатках» ви зможете прочитати велике інтерв’ю зі згаданими спеціальними гостями події – командою «Борщ».

Перша партія вхідних квитків на PRE!FEST (фан-зона) вартує всього 150 грн., або ж у вас є можливість замовити квиток за столиком на другому поверсі клубу за 270 грн. Обидва види перепусток наразі вже є доступними для придбання на сайті concert.ua!

Тож не забудьте занотувати координати, де на вас восени очікуватиме по-справжньому літній фестивальний драйв: 16 вересня, субота, 18:00, Київ, вулиця Прорізна, 8! Позбудемось осінньої меланхолії за допомоги якісного саунду та живих емоцій сучасної української музики!

Придбати квитокВам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *