Нову пісню PIANO першими почують Київ та Львів
Анонси, Матеріали

Анонс: Нову пісню PIANO першими почують Київ та Львів

Львівський гурт PIANO завершив роботу над своїм новим синглом під назвою «Море води» та обіцяє найближчим часом поширити трек соціальними мережами. Звісно ж, свіжа пісня незабаром з’явиться і на нашому сайті, тож слідкуйте за новинами.

«Море води» – це внутрішній світ кожного з нас. Простір, який ми старанно заповнюємо почуттями та емоціями. Він є і внутрішнім голосом у хвилини відчаю, і своєрідним прихистком, коли навколо нас панує самотність. Море води формує нас, дбайливо вибудовує по частинкам, але і може так само натхненно знищити. Для нашого гурту ця композиція символізує перехід до трохи оновленого звучання і є викликом, який всі ми приймаємо», – зазначила вокалістка PIANO Христина Головко.

Ну а щодо концертної презентації «Моря води», то наразі музиканти вже запланували перші два великі концерти у Києві та Львові 27 листопада та 5 грудня відповідно. Столичний виступ відбудеться 27 листопада о 21:00 у фестиваль-ресторації «Диван», що на Бессарабці, а в рідному для себе Львові учасників гурту та їхніх шанувальників 5 грудня о 20:00 гостинно прийме арт-клуб «Віденська тераса». Слідкуйте за новинами, адже графік виступів буде доповнюватися.

Piano

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *