Унікальне метал-шоу від MOTANKA та Season of Melancholy
Анонси, Матеріали

Анонс: Унікальне метал-шоу від MOTANKA та Season of Melancholy

Гурт MOTANKA анонсував свій перший великий концерт у Києві, який відбудеться 21 квітня в клубі «Монтерей». Компанію для МОТАNКА складе гурт Season of Melancholy, які разом із ними були фіналістами українського відбору на WACKEN Metal Battle. Детальніше про це читайте у нашому інтерв’ю з фронтменом команди Віктором Жалніним.

«Концерт MOTANKA – це унікальний перфоменс, це більше ніж просто музичний концерт, це – медитація, очищення та емоційний вибух. Ми ділимося, обмінюємося та наповнюємося енергією разом з аудиторією, це ритуал, непорівнюваний ні з чим. Season of Melancholy наші хороші друзі, професійні музиканти, їхня музика емоційна, прониклива та йде з глибини серця. Також на концерті відбудеться прем’єра дуже атмосферного кліпу гурту Season of Melancholy! Ми будемо раді зіграти разом на одній сцені. Для глядачів це буде шоу, аналогів якому не було раніше!» – кажуть музиканти.

Разом із анонсом концерту, МОТАNКА оголосили дату релізу дебютного альбому на лейблі Napalm Records. Це відбудеться 7 червня 2019 року. Альбом отримав назву «Мотанка». Сьогодні також почався офіційний передпродаж діджитал-версії альбому.

Зі слів гурту, головна ідея альбому – єдність людини з природою. Ще за давніх часів люди різних цивілізацій по всій планеті активно використовували обряди та ритуали для спілкування з природою, вони поважали її та поклонялися її силі та могутності. Кожна пісня альбому описує той чи інший зв’язок, відкриває завісу до магічного світу, де жили духи, мавки, де природа відчувала наміри людини, а людина – природу. Українські звичаї збереглися і сьогодні, їх коріння походить з глибкого минулого, головними рисами якого були дух боротьби та природня жага до життя, яка скорінилася в менталітет українського народу та, немов коріння великого дерева, не давала йому зламатись і допомагала пройти найсуровіші бурі. Мета цієї музики – пробудити пам’ять людей про їхнє минуле, нагадати про силу та волю, якою володіє кожна людина, бо вона породжена природою, як і все живе на Землі.

Квитки

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *