Анонс: Леді Арлет в «Бочці» на Подолі (08.05.2015)
Анонси, Матеріали

Анонс: Леді Арлет в «Бочці» на Подолі (08.05.2015)

Запрошуємо вас приємно провести п’ятничний вечір 8 травня в київському арт-пабі «Бочка» на Подолі, разом з молодим білоцерківським рок-гуртом «Леді Арлет». Чекаємо вас о 20:00 на вечорі якісної сучасної української музики!

І хоча «Леді Арлет» є достатньо молодою формацією, хлопці вже встигли привернути до себе увагу вітчизняних меломанів, виступивши на багатьох великих концертах і фестивалях, серед яких Lviv Acoustic Fest, Kiev Beer Fest, Арт-пікнік Слави Фролової та інші. «ЛА» регулярно виступають у концерт-холах, пабах та клубах багатьох міст України. До того ж, не так давно музиканти отримали суспільне визнання і ротацію на радіо завдяки своїй перемозі в «Непопсовому сезоні» від ДжемФМ у номінації «Молода група року».

Наразі «Леді Арлет» активно працює над виданням своєї дебютної повноформатної платівки, яку обіцяють презентувати широкому загалу вже восени 2015 року. На даний момент у творчому гандикапі учасників гурту значиться максі-сингл «На Картах Світу», з яким ви можете ознайомитись на нашому сайті за наступним посиланням. Також, у лютому 2015 було представлено перший офіційний відеокліп на титульну однойменну пісню зі згаданого синглу.

Більше інформації про виступ за посиланням. До зустрічі на концерті!

Леді Арлет концерт


Самый огромный выбор электрогитар по самым доступным ценам вы всегда найдете на сайте muzgid.ua . Теперь купить или продать электрогитару в любом городе Украины – вовсе не проблема. Для вас доступны удобные варианты доставки гитар и других инструментов в любую точку нашей страны.


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *