Київське та Львівське моря PIANO
Анонси, Матеріали

Анонс: Київське та Львівське моря PIANO

«Море води» – нова пісня львівського гурту PIANO, яку вони готуються презентувати публіці під час двох найближчих концертів у Києві та Львові. Вже завтра, у п’ятницю 27 листопада, музиканти у повному складі вийдуть на сцену київської фестиваль-ресторації «Диван» для того щоб ознайомити столичних слухачів зі своїми новими напрацюваннями.

Як зазначили учасники PIANO, публіка, яка прийде на концерти у Києві та Львові, зможе вперше побачити гурт в оновленому повному складі, почути нову композицію «Море води», пісні з дебютної міні-платівки, а також декілька творів з наступного студійного альбому. Словом, буде цікаво, адже окрім всього вищеперерахованого, на всіх присутніх очікують додаткові приємні сюрпризи та спілкування з музикантами.

За словами львів’ян, «Море води» – це не просто окрема композиція, а цілий етап існування гурту, пов’язаний з роботою над записом та виданням першого повноформатного альбому. Вже зовсім скоро нова пісня PIANO з’явиться і у всесвітній мережі, про що ми вас обов’язково проінформуємо.

  • 27 листопада – Київ (вхід вільний)
  • 5 грудня – Львів

piano київ
piano львів

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *