Анонс: Квартирник Epolets у Києві (30.08.2014)
Анонси, Матеріали

Анонс: Квартирник Epolets у Києві (30.08.2014)

Запальні одесити з гурту Epolets незабаром знову завітають до Києва! Зустріч відбудеться у форматі акустичного квартирника 30 серпня о 20:00 у вільному просторі smArtville (бульвар Шевченка, 36А).
Останнім часом хлопці присвячують максимум своєї уваги роботі над новою платівкою і, за їхніми словами, не планували жодних концертів на найближчі місяці. Але бажання зустрітись зі своїми столичними друзями, прихильниками та відданими шанувальниками все ж таки перемогло. Як відомо, київські концерти Epolets завжди проходять на «ура» завдяки неабиякій підтримці місцевих слухачів, тож якщо ви, з будь-яких причин ще й досі не побували на живому виступі музикантів, матимете змогу переконатися в цьому на власному досвіді 30 серпня.
Вхідний квиток на захід коштує 50 грн. Детальнішу інформацію можете дізнатись за номером телефону +3 8(093) 834-21-89, а також на офіційній сторінці зустрічі ВКонтакті.
Також Epolets вже традиційно для себе проводять розіграш квитків на концерт. Спішіть прийняти участь у конкурсі, за умовами якого вам достатньо лише зробити репост цього запису собі на сторінку і не видаляти його до самого дійства.
Не пропустіть дружній акустичний вечір з Epolets!
Анонс: Квартирник Epolets у Києві (30.08.2014)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *