Колос привезе до Києва свою нову піаноакустику
Анонси, Матеріали

Анонс: Колос привезе до Києва свою нову піаноакустику

Маємо нагоду запросити вас на київський акустичний піано-концерт незмінного лідера луцького гурту «Фіолет» Сергія «Колоса» Мартинюка за підтримки ще одного учасника «фіолетової» команди Петра Свіста. Ну а в свою чергу, для всіх поціновувачів сольної творчості Колоса з інших міст України ми також маємо гарні новини – столичний виступ є лише однією складовою великого туру музикантів під назвою «Піаноакустика», який включатиме близько тридцяти (!) виступів у містах нашої Батьківщини, а також Білорусі.

Київський виступ Колоса відкриватиме масштабний live-тур музикантів та відбудеться 17 лютого в арт-пабі «Бочка на Подолі», що знаходиться за адресою вул. Верхній Вал, 22. Початок музичного дійства заплановано рівно на 20:00. Вартість квитків у попередньому продажі складатиме 100 грн., а в день концерту збільшиться до 120 грн. Довідки: +38 067 433 04 33, +38 044 200 03 60.

За словами Сергія Мартинюка, суміш клавіш та голосу є для нього однією з найбільш інтимних форм подачі музики слухачу, тож вони разом з Петром їдуть у тур не лише для того, щоб заграти свій музичний матеріал зі сцени, а й щиро та без табу поспілкуватися з присутньою публікою в абсолютно кожному місті.

Зустріч ВКонтакті.

Колос. Піаноакустика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *