Анонс: Сольний виступ «Кімнати Гретхен» в арт-клубі Cadillac (19.06.2015)
Анонси, Матеріали

Анонс: Сольний виступ «Кімнати Гретхен» в арт-клубі Cadillac (19.06.2015)

Пропонуємо вам зануритись у потужну гітарну пост-гранжеву атмосферу, яку для вас підготували музиканти відомого дніпропетровського гурту «Кімната Гретхен», та якою вони готові буквально зарядити вас в останній робочий день наступного тижня, задля формування гарного настрою на всі вихідні дні й не тільки.

Учасники формації запрошують вас у п’ятничний вечір 19-го червня завітати в арт-клуб Cadillac, який зручно розмістився у самісінькому центрі міста, поблизу київського Цирку з одного боку та недалеко від станції метро «Університет» з іншого. Вас очікує фірмова дружня атмосфера, приємні сюрпризи, спілкування з музикантами, та звісно ж чимала порція якісної сучасної україномовної музики.

Нагадаємо, що послухати нещодавно оприлюднений студійний альбом гурту «Кімната Гретхен» під назвою «Науковий Атеїзм» ви можете на нашому сайті. Окрім цього, хлопці днями представили дуже символічне live-відео до пісні «Автозак» зі згаданої платівки, яке доступне за наступним посиланням.

Отже не пропустіть – 19 червня о 20:00 відбудеться сольний столичний виступ «Кімнати Гретхен» з оновленою програмою та улюбленими хітами. Вхід вільний! Чекаємо на вас!

Зустріч ВКонтакті

kimnata-cadillac

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *