KARNA
Анонси, Матеріали

Анонс: KARNA змусить киян стрибати під дикий «Гуцул Метал»

Судячи із того, як стрімко альбом «Гуцул Метал» від «Карни» увірвався до ТОПів вітчизняних продажів на сервісах iTunes та Google Play (до речі, продовжує там перебувати і зараз), майбутній виступ «чортів волохатих» у столичному клубі Sentum прихильники прогресивного СУЧУКРМУЗу стороною точно не обійдуть. Але ми, на всяк випадок, нагадаємо вам усі деталі майбутньої зустрічі: отже, 13 грудня 2017 року KARNA наживо презентує свою нову потужну платівку спеціально для відвідувачів клубу за адресою Шота Руставелі, 11, початок о 19:00.

До слова, запізнюватись на дійство не радимо, адже перед «Карною» слухачів обіцяють добряче розігріти учасники ще однієї альтернативної формації – «Роллікс».

«Нещодавно ми презентували довгоочікуваний альбом, який дуже позитивно сприйняли наші слухачі, та який отримав неабиякий розголос серед нової аудиторії. Зауважу, що ми посідали перше місце у рейтинзі альбомів по країні на iTunes music, та досі в топі на Google Play. А вже 13 грудня Sentum точно стрибатимете під ритми наших нових композицій! Гайда, карнозаври!» – коментує гітарист та засновник гурту KARNA Владислав Ярун. Додамо, що більше про саму платівку ви можете дізнатися на «Нотатках» за наступним лінком.

Відштовхуючись від нещодавніх публікацій музикантів у соціальних мережах, можна зробити висновок, що квитки на столичний виступ потроху закінчуються, тому встигніть придбати свою перепустку на дійство під назвою «Гуцул Метал» за нищевказаними посиланнями.

kasa.in.ua
concert.ua


KARNA

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *