Глен Моранж vs Omana
DRB, Анонси, Матеріали

Анонс: Глен Моранж vs Omana

Вже завтра, 15 серпня 2018 року, на вас чекає перший півфінал Dockers ROCK Battle, який відбудеться у вигляді двобію. Як ви вже зрозуміли, у рамках змагань свою шоу-програму продемонструють глядачам і суддям два столичні колективи – «Глен Моранж» і Omana.

Як розповідають про самих себе учасники «Глен Моранж», вони є музичним колективом «з Україною в серці і келихом Шотландії в руці», а що стосується стилістичного напрямку гурту, то тут музиканти намішали цілу купу супутніх рок-музиці стилів, зокрема ска, фанк, соул, тощо. У свою чергу Omana – це суміш альтернативного року та гранжу, наповнена фантастикою, містикою та фантасмагорією. До речі, виступ у відборі DRB став для «Омани» першим в оновленому складі: окрім фронтмена Олексія Богомольного, до складу команди нещодавно долучилися Дмитро Приходько (бас/беки) та Сергій Маркович (ударні), знані за своїми спільними виступами у колективі Ostriv (ex-13).

Відтак, боротьба за фінал обіцяє бути цікавою! Приходьте завтра за адресою Хрещатик 15\4, щоб пересвідчитися у цьому особисто. Вхід вільний.

Подія у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *