Серія літніх концертів ХАСа на підтримку дебютного альбому
Анонси, Матеріали

Анонс: Серія літніх концертів ХАСа на підтримку дебютного альбому

Друзі, маємо чудову нагоду першими запросити вас на майбутні живі виступи Назара Хассана та його музичного проекту ХАС, які незабаром пройдуть на підтримку дебютного повноформатного альбому колективу із символічною назвою «№1». ХАС та команда розпочнуть свою серію презентаційних концертів у Києві, завітавши трохи згодом до першої столиці – Харкова, а ще пізніше і до Івано-Франківська. Вже зовсім скоро шукайте у продажі перші квитки на столичний концерт.

Станом на сьогодні розклад виступів виглядає наступним чином:

  • 25/06 Київ (MonteRay Live Stage)
  • 09/07 Харків (Jazzter)
  • 16/07 Івано-Франківськ (Biblioteka)

«Більшість текстів платівки я написав звичайною розмовною мовою, не маскуючи та не прикрашаючи те, про що у них йдеться. Все це виглядає легше і доступніше. Щодо загальної тематики мого сольного альбому, то вона дуже різнобічна – тут на слухачів очікують і мажорні веселі ноти, і любовні переживання. Словом, у порівнянні з RIZUPS лірика перестала бути гостро соціальною. Сподіваюсь, вам сподобається», – зазначив в одному зі своїх інтерв’ю Назар.

Нагадаємо, що прихильники проекту ХАС, та й загалом творчості Назара Хассана, вже мали можливість ознайомитися з частинкою альбому «№1» у вигляді оприлюднених синглів «Наше серце», «Там є», «До дна», Rock’n’Roll (YOU), та «Забудемо все». Додамо, що за доброю традицією, на останній сингл «Забудемо все» музиканти нещодавно презентували й офіційний відеокліп, про який ми вже інформували вас раніше.

Слідкуйте за розкладом та додатковою інформацією про літні концерти ХАСа у соціальних мережах.

ХАС

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *