ZBRUCH Fest
Анонси, Матеріали

Анонс: Фестиваль ZBRUCH Fest запрошує відвідати Тернопільщину

Оглядово-музичний ресурс «Нотатки про українську музику» запрошує відвідати літній фестиваль ZBRUCH Fest, що відбудеться 29 та 30 липня 2017 року в селищі міського типу Підволочиськ (Тернопільська область)! Точне географічне місце проведення події буде оголошено вже незабаром, так само як і другу частину її учасників, а наразі вже точно можна стверджувати той факт, що протягом обидвох фестивальних днів на вас очікуватиме купа якісної української музики, приємні відкриття та чимала кількість незабутніх вражень. Тому не забудьте прихопити з собою друзів, намети, позитивний настрій і гайда релаксувати на береги річки Збруч.

Наразі вже оголошено частину учасників ZBRUCH Fest, серед яких: Гримить (Львів), ÜNAK (Дніпро), Женя Скрудж (Чернігів), Vetka (Дніпро), Роздоріжжя (Тернопіль), Notes (Дніпро), Брати Станіслава (Івано-Франківськ), Neverend (Луцьк), та інші.

Вхід на територію дійства буде абсолютно безкоштовним! Більше інформаційних деталей та подальші анонси шукайте на сторінках відповідної спільноти у соціальних мережах.

ZBRUCH Fest

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *