Польсько-український драйв Enej та Kozak System у Києві
Анонси, Матеріали

Анонс: Польсько-український драйв Enej та Kozak System у Києві

Не пропустіть яскраве українсько-польське музичне шоу у виконанні Kozak System та гурту Enej, що відбудеться 5 березня 2016 року о 19:00 у київському клубі Sentrum, та яке вчергове засвідчить близькі соціальні та культурні відносини між нашими сусідніми країнами! Справжня потужність міжнародної рок-хвилі «WARSZAWA— КИЇВ» чекає на вас!

Для тих, хто не дуже знайомий із творчістю польського рок-гурту Enej зазначимо, що хлопці поєднують у своїй музиці елементи ска, джазу, реггі та, як це не дивно, української народної музики, адже більшість учасників колективу мають саме українське коріння. Enej вже неодноразово співпрацювали з нашими «Козаками»: у 2014 році світ побачила польська версія композиції «Брат За Брата», яку разом з Kozak System виконали Enej та Maleo Reggae Rockers, а також у репертуарі поляків присутня пісня «Біля Тополі», виконана разом із Тарасом Чубаєм та лідером Kozak System Іваном Леньо.

Представляти вам Kozak System, напевно, абсолютно не має сенсу, тож ми лишень відмітимо, що знаних козак-рокерів з Польщею також багато чого пов’язує. Зокрема, Новорічну ніч 2016 музиканти провели на головній площі Кракова, отримавши запрошення від одного з центральних польських каналів TVN, а 20 лютого «Козаки» знову вирушать до сусідньої держави, де на цей раз візьмуть участь у концерті до 18-річчя рекордингової кампанії Lou Rocked Boys.

Ну а на згаданому виступі 5 березня на вас очікуватиме ще один спільний сюрприз від Kozak System та гурту Enej – концертна прем’єра польської версії пісні «Коли Вона». Тож не баріться з квитками, які просто зараз доступні для придбання на сайті kasa.in.ua.

ENEJ та KOZAK SYSTEM

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *