Barterwille
Матеріали

Анонс: Запрошуємо на фестиваль Barterwille у Чернігівській області

«Нотатки про українську музику» запрошують на літній фестиваль молодої вітчизняної музики Barterwille Art Fest 2017, що відбудеться 14-15 липня 2017 року у місті Мена Чернігівської області! Наразі вже оголошено виступи чималої кількості учасників, серед яких Robots Don’t Cry, Vosmoy, Sinoptik, Fontaliza, Stereoisterika, «Мрія Життя», Monopolia, Radio Plush та багато інших. Цей перелік надалі буде поповнюватися, адже відправити заявку на участь можуть абсолютно всі бажаючі до 01.05.2017, скориставшись контактами на офіційному сайті фестивалю.

У рамках Barterwille Art Fest буде організовано більше 10 різних тематичних локацій, де відвідувачі зможуть цікаво і з користю провести час. Зокрема меломани матимуть можливість зіграти у пляжний волейбол, помилуватися роботами фотографів і художників, випробувати власні сили у картонних боях GoPack, відвідати ярмарок handmade, влаштувати собі кіноперегляд, тощо.

Вхід на територію фестивалю, до речі, абсолютно безкоштовний! Для того щоб відвідати подію достатньо просто заповнити невелику реєстраційну анкету на сайті або безпосередньо на місці і розпочати своє занурення в атмосферу натхнення, творчості та креативу.

На території для вас працюватиме платний охороняємий кемпінг та безкоштовне наметове містечко, або ви маєте можливість скористатися послугами місцевого готелю Continental (від 200 грн), табору «Казковий» чи санаторію «Остреч» (від 40 грн). Дістатися місця проведення можна залізницею (залізнична станція міста Мена), автобусом з Чернігова (з центрального автовокзалу) і Києва (зі станції метро «Лісова») або ж автівкою по автодорозі Р12. Більше деталей та інформації на сайті.

Barterwille

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *