Майдан. (Р)Еволюція духу
Анонси, Матеріали

Анонс: Антін Мухарський запрошує на презентацію альманаху «Майдан. (Р)Еволюція духу»

Чотири місяці кропіткої роботи, збору інформації, аналізу, компіляції та упорядкування матеріалу було витрачено задля того, щоб світ побачив масштабний мистецький альманах під назвою «Майдан. (Р)Еволюція духу» авторства Антіна Мухарського. Новітня українська революція неодмінно залишиться в історії сучасної України, а завдяки такому арт-каталогу читач зможе ознайомитись з найрізноманітнішими думками і поглядами безпосередніх учасників цих надважливих подій. У збірку також увійшло чимало унікальної інформації та деталей, що лишилися поза об’єктивами журналістських телекамер. На вас чекають висвітлення обидвох сторін революційної медалі та об’єктивний аналіз наслідків та подальшого вектору спрямування нашої держави.
У створенні альманаху «Майдан. (Р)Еволюція духу» було задіяно чимало громадських діячів, політиків, публічних людей, журналістів, письменників, поетів та художників. Зокрема, до створення книги свою руку доклали Юрій Андрухович, Ірена Карпа, Тарас Возняк, Лесь Подерв’янський, Олекса Манн, Мустафа Найєм, Дмитро Булатов, Сергій Поярков, Олександр Ройтбурд, Сергій Жадан, Оксана Забужко, Владислав Кириченко та багато-багато інших.
Варто зазначити, що «Майдан. (Р)Еволюція духу» – це лише частина грандіозного мистецько-культурулогічного проекту, у рамках якого нещодавно було також презентовано авторський документальний фільм Антіна Мухарського «Майдан. Мистецтво спротиву».
Для презентації мистецького альманаху напевно не могли обрати інше місце, ніж сам славнозвісний Майдан Незалежності. Приходьте в центр столиці завтра, 24-го липня о 18:30 і з головної сцени колишнього «Євромайдану» ви дізнаєтесь багато цікавої інформації про цю унікальну збірку.

українська музика


Бажаєте швидко і не дорого оформити закордонний паспорт? Унікальна пропозиція для мешканців Києва та інших областей України. Зробити закордонний паспорт абсолютно легально та вигідно вам допоможуть наші спеціалісти. Звертайтесь.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *