Анонс: 5 Vymir планує закарбувати музику у вічність
Анонси, Матеріали

Анонс: 5 Vymir планує закарбувати музику у вічність

5 Vymir має на меті закарбувати свою музику у вічність та поділитися її частинкою зі столичними меломанами! Не подумайте, що музиканти підхватили якийсь з розповсюджених різновидів зіркової хвороби, ні, просто «Вічність» – це назва нового максі-синглу київських інді-рокерів, який хлопці презентують широкому загалу під час великого сольного концерту, що відбудеться 15 квітня 2016 року в клубі Sentrum.

Взагалі 5 Vymir вже встиг прославитись своїми нетривіальними концертними шоу, які кожен раз дивують присутніх та ніколи не повторюються двічі. Які саме особливості та цікавинки підготували для відвідувачів майбутнього концерту учасники гурту поки що лишається в таємниці, але всі вони в один голос заявляють, що це однозначно буде дещо цікаве. Не пропустіть!

«На нашу думку, музиканти апріорі є щасливими людьми, адже їхня музика має всі шанси прожити довше за них самих. Що ми лишимо по собі? Що принесемо у цей світ та життя оточуючих? Розуміння цих питань – найцінніше, що може збагнути людина», – зазначають учасники 5 Vymir.

Новий сингл «Вічність» передуватиме виданню нового повноформатного альбому колективу, реліз якого заплановано на осінь 2016 року. Придбавши квиток на згаданий концерт, ви можете неабияк допомогти музикантам у роботі над диском та хоча б трохи пришвидшити момент його презентації. Замовляйте квитки на сайті Karabas та побачимось у «Сентрумі»!

5 Vymir

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *