Анна – Виродок
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Анна – Виродок (Сингл)

Реюніон культового альтернативно гурту «Анна» продовжується повним ходом: вчора вночі львів’яни поділилися з власними прихильниками абсолютно новою композицією під назвою «Виродок». Свіжий сингл увійде до майбутнього міні-альбому колективу «Ненаситні» разом з попереднім однойменним до назви EP треком, про який ми вже згадували на нашому сайті раніше.

«Спали мене, бо для тебе це остання спроба вижити», – «гролить» в новому потужному синглі незмінний лідер гурту Віктор Новосьолов. Слова ж пісні, до речі, вже звично написав інший учасник «Анни» Сергій Нестеренко, який після минулого розпаду гурту разом з іншими музикантами заснував проект Latur. Він же ж виступив у якості саундпродюсера свіжої композиції «Виродок», яку музиканти писали на студії Saw Records.

Додамо, що нещодавно учасники «Анни» завершили першу з трьох частин концертного туру Nenasytni TripleTour, яка включала в себе виступи метал-формації у Вінниці, Хмельницькому та Ужгороді, і, за словами музикантів, саме отримане на концертах натхнення слухацькими емоціями підштовхнуло їх до оприлюднення в Інтернеті вищезгаданої нової пісні. Слідкуйте за подальшими анонсами на офіційних сторінках «Анни» у соціальних мережах та не пропустіть «Ненаситних» у власному місті.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *