Анна Трінчер - Рідна Мати Моя
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Анна Трінчер – Рідна Мати Моя (Кліп)

Кліп на відому пісню Андрія Малишко «Рідна мати моя» (в оригіналі «Пісня про рушник») від Анни Трінчер та її мами з бабусею вже доступний для перегляду. Ця композиція є символічною для родини виконавиці, адже з самого дитинства бабуся наспівувала її маленькій Ані, чим прививала любов до вітчизняного фольклору.

«Мені неймовірно пощастило мати таких жінок у роді! Моя мама і бабуся є дуже харизматичними, енергійними та сильними жінками, вони є моєю мотивацією і великим прикладом на все життя. Я завжди хотіла увіковічнити нашу трійку у спільній роботі, щоб через багато років показувати її власним дітям, а згодом і онукам. Початковий задум полягав у записі каверу вдвох із бабусею, але під час роботи ми зрозуміли, що для цілісної картинки нам не вистачає одного пазлу. І тому ми запропонували мамі створити тріо й одразу ж записали її на спільне вокальне заняття», – коментує Анна Трінчер.

Окрім того, артистка розповіла, що остаточно до створення роботи «Рідна мати моя» її підштовхнули сьогоденна війна в Україні, яка змусила Анну ще раз переосмислити значення сили роду. Співачка ще раз впевнилася у тому, що сили всім нам дає наш рід, особливо в критичні моменти. Тому ця пісня – нагадування щодо важливості сім’ї для кожної людини.

Анна Трінчер – Рідна Мати Моя
Spotify | Mp3

Ось деякі відгуки про новинку від Анни Трінчер:

  • «Цю пісню дуже любили співати мій тато з бабусею, тепер уже покійні… Слухаючи цю пісню повертаюсь подумки у дитинство де всі були живі, здорові, щасливі і не було війни»;
  • «На сьогоднішній день українські пісні це вже як окремий вид мистецтва»;
  • «Дякую за неймовірне ваше виконання, це просто супер, пісня яка передавалась нашим поколінням, довгі роки»;
  • «Пісня гарна, виконання теж сподобалося. Але кліп знятий на трієчку»;
  • «Так по-жіночому ніжно, дякую за гарне виконання та приємне відео»;
  • «Війна всіх і все ставить на свої місця, наші співаки виявляється вміють так ніжно і мелодійно виконувати народні українські пісні».

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Василь says:

    Андрія Малишка. Виправте і запам’ятайте відмінювання прізвищ чоловічих

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *