Анна Трінчер & POSITIFF - Який ти козак
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Анна Трінчер & POSITIFF – Який ти козак (Сингл)

Анна Трінчер та POSITIFF презентували спільну роботу під назвою «Який ти козак».

За словами музикантів, саме козаки у свій час становили найбільшу загрозу Російській імперії. Завдяки їхньому незламному духу, відчайдушності та сміливості про них складали легенди. А вже у наші часи українці вкотре протистоять російським загарбникам, наче їх славні предки козаки.

Як зазначила Анна Трінчер, вона би дуже хотіла, щоби пісня «Який ти козак» підіймала дух усім українцям, а особливо нашим воїнам, які сьогодні повертають додому захоплені ворогом території нашої країни.

«У треку «Який ти козак» було об’єднано сучасний EDM та українські мотиви, які в серцях у всіх українців і які сьогодні почали лунати на весь світ. Я би хотів, щоб під цю пісня у кожної людини активувалося козацьке коріння та ще більше розгорівся бойовий дух», – коментує POSITIFF.

Сингл було використано у якості музичного супроводу для благочинної акції від фонду «Повернись живим», на меті якої було зібрати три мільйони гривень на дрони для ЗСУ.


Варто зазначити, що пісня наразі лідирує у трендах українського YouTube, але коментарі до неї не такі однозначні:

  • «Дуже хайпова пісенька! Щасти вам у творчості!»;
  • «Примітивізація української культури. Це несмак. Невже немає що нормального написати українською? Музика нормальна, а текст…»;
  • «Український EDM – класс»
  • «Взяли все найгріше від російськомовної попси: 0 сенсу, 0 мелодійності. Враження, наче намагались просто хайпанути»;
  • «Скоро після нашої перемоги на усіх вечірках країни»;
  • «А потім ми питаємо, чому українці слухають російське музло»;
  • «Ви помітили, яка навала чудових пісень українською накриває ютуб останнім часом!? Невже для цього потрібна була війна?».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *