АННА – Не згасай
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

АННА – Не згасай (Сингл)

Львів’яни з культового альтернативного гурту «АННА», на чолі зі своїм незмінним лідером Віктором Новосьоловим, після тривалої паузи знову дали про себе знати вітчизняним меломанам. Напередодні великого фестивального сезону музиканти презентували свій новий довгоочікуваний трек під назвою «Не згасай», з яким вони планують «запалювати» великі літні майданчики нашої країни. До слова, анонсований драйв від гурту «АННА» розпочнеться вже за декілька днів, адже 5 липня команда підніметься на East-сцену столичного фестивалю Atlas Weekend, який триватиме до 9 липня включно (сам open-air стартує вже сьогодні, 3 липня).

Повертаючись до самого синглу «Не згасай», варто зауважити, що в його основу Віктор і ко заклали проблематику швидкоплинності часу, закликавши слухачів не тільки цінувати кожну життєву хвилину, але і вміти нею насолоджуватися. Особливо це стосується моментів, коли ми знаходимося поруч із близькими по духу людьми. «Якщо ми разом, то почнемо цінувати час», – йдеться у новинці.

Свіжа композиція «Не згасай» потрапить до майбутнього альбому команди, який, скоріше за все, матиме вигляд ЕР-релізу, та стане надбанням метал-загалу вже восени поточного року. Окрім того, до згаданого релізу має всі шанси потрапити і попередня композиція «Виродок», оприлюднена близько трьох років тому.

Зауважимо, що прихильники важчого напрямку СУЧУКРМУЗу активно відреагували на новинку від «АННИ» – дехто з дописувачів у соціальних мережах ділився думкою, що лірика пісні «Не згасай» є кращою в історії гурту, дехто вже не міг дочекатися живого виконання треку на фестивалях, дехто відмічав якість презентованої роботи, але були і такі, хто не побачив у синглі нічого надзвичайного. Що ж, слово за вами!

АННА – Не згасай

АННА у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *