Anna-Maria – Знаєш Ти
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Anna-Maria – Знаєш Ти (Кліп)

Мілош Єліч продовжує робити свій внесок у розвиток сучасної української музики! Відтак, після співпраці з Epolets, Сергієм Бабкіним, Kozak System, Христиною Соловій та іншими, сербський музикант виступив у ролі саунд-продюсера нової композиції поп-проекту «Анна-Марія» під назвою «Знаєш ти».

«Ми давно хотіли попрацювати з Мілошем і коли з’явилася ця пісня, ми зрозуміли, що саме її маємо зробити з ним! Створення аранжування було часом схоже на медитацію. Ми вирішили створити основний грув за допомогою плескання по тілу, клацання пальців, ударів по чохлу гітари і меблям, а також за допомогою голосів. До речі, голос Мілоша там теж є! »– розповідають сестри-близнючки Анна та Марія Опанасюк.

Звісно, кліп до такого нетривіального треку мав бути також особливим, саме тому учасниці формації Anna-Maria запросили до співпраці відомого режисера Андрія Бояра (Moustache Cinema), знаного своїми роботами для PianoБой, Dakh Daughters і вже згаданої нами Христини Соловій. У результаті, в новому відео «Знаєш ти» дівчата постають у незвичному для себе стилі, а супроводжується все це неочікуваним сюжетом, в основі якого всесвітньо відома модель Maria Tyelna, знана як «український ельф».

Українська музика: Anna-Maria – Знаєш Ти

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *