Anna-Maria – Тримай Мене
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Anna-Maria – Тримай Мене (Сингл)

Співочий дует сестер-близнючок Анни та Марії Опанасюк під назвою Anna-Maria підготував для українських слухачів подарунок – нову чуттєву композицію під назвою «Тримай Мене», яка увійде в майбутній студійний альбом дівчат. За словами виконавиць, ця пісня є дійсно особливою для них, адже своєю появою на світ вона завдячує великому і чистому коханню.

«Пісня «Тримай Мене» народилася фактично за десять хвилин, при чому одночасно було написано як слова, так і музику до неї. Після цього ми не сміли замінити жодну її ноту чи слово, адже хотіли донести до слухачів саме цей оригінальний та особливий варіант. У нас в обох тоді було дуже дивне відчуття, немов перед нами відкрили якийсь дивовижний енергетичний портал та передали по ньому ідею пісні, а ми лише записали її на папері. Ми намагалися з її допомогою максимально заохотити всіх міцно тримати своє кохання, адже це є справді надважливо», – розповіли сестри.

Зведенням та записом нового треку займався відомий український музикант Дмитро Шуров, знаний під псевдонімом Pianoboй. Створити особливе аранжування пісні «Тримай Мене» дівчатам з гурту Anna-Maria допомогали Євген Хмара (фортепіано) та Денис Карачевцев (віолончель).

Варто додати, що вищезгаданий дебютний альбом гурту Anna-Maria дівчата планують презентувати ще до кінця цієї осені, зазначаючи, що ця платівка стане відмінним зігріваючим засобом для сердець меломанів прийдешніми осінніми та зимовими вечорами.

[fap_track id=”7257″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *