Anna-Maria – Тримай Мене
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Anna-Maria – Тримай Мене (Кліп)

Прем’єра сьогоднішнього дня – новий чуттєвий кліп співочого дуету близнючок Anna-Maria під назвою «Тримай Мене». Варто зазначити, що над свіжим відео сестер Опанасюк працювала команда спеціалістів Anebo Production на чолі з режисером Володимиром Шпаком.

Щодо самої композиції «Тримай Мене», то при її створенні дівчатам допомагали запрошені музиканти: Євген Хмара (рояль), Матвій Миронов (скрипка) та Денис Карачевцев (віолончель). Нагадаємо, що про саму композицію, яку музиканти трохи раніше презентували у якості інтернет-синглу, ми вже згадували на нашому сайті, тож якщо ви бажаєте дізнатись про неї більше, відвідайте наступну сторінку із публікацією.

Повертаючись, власне, до самого кліпу, відмітимо, що головні ролі любовної історії виконали Марго Малюшкіна, Дмитро Кириченко, Артем Дубницький, Діана Тищенко та Ніна Гіляровська. За словами вокалісток Anna-Maria, при роботі над новим кліпом «Тримай Мене» вони прагнули створити не просто шаблонне музичне відео, а справжню музичну міні-стрічку з глибоким сенсом про життя, кохання та долю.

«Часом ми думаємо, що самостійно плануємо події нашого життя. Але ж рано чи пізно ми все одно розуміємо, що всі зустрічі та події, навіть незначні, є задумом Всесвіту і випадковостей у житті не існує. Сьогодні мало хто вірить, що можна прожити до похилого віку та зберегти вірність першому коханню, але ми віримо. І саме про це вирішили зробити наше нове відео», – розповіли учасниці проекту «Анна-Марія».

Теґи: Anna-Maria, Тримай Мене

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *