Anna-Maria – Разные
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Anna-Maria – Разные (Альбом)

Перед вами ще один доказ того, що не тільки українська альтернатива, а і поп-музика постійно вдосконалюється, видозмінюється та прогресує. Ми вже знайомили вас з дівочим дуетом сестер-близнючок Анни та Марії Опанасюк під назвою Anna-Maria, і от зовсім нещодавно співачки дозріли для випуску свого дебютного повноформатного альбому «Разные»!

Нова платівка вмістила у себе тринадцять композицій, які, за словами дівчат, за своєю суттю є добіркою найцікавіших творів першого періоду спільної творчої діяльності їхнього колективу. Саме через це, як ви вже напевно здогадались, для повноформатного лонг-плею було обрано саме таку назву: всі зібрані у ньому композиції дійсно досить різні як емоційно, так і стилістично. Навіть заспівані вони різними мовами – українською, англійською та російською, проте дещо їх все ж таки об’єднує – безперечна якість матеріалу, який записували на студіях «ЗвукоЦех», ДыШу та Baker Street.

Окрім того, за словами сестер, 13 є їхнім щасливим числом. «Альбом – це ж у першу чергу самовираження, а кожній людині властиво бути різною. Ось і наші пісні вийшли такими: і філософськими, і танцювальними, і ліричними. Ми буквально кайфуємо від цієї свободи і від можливості робити все так, як подобається. Практично всі композиції платівки написано нами, у них наші думки, і їх на диску «Разные» рівно тринадцять – якраз наше щасливе число!» – розповіли дівчата.

Нова платівка гурту Anna-Maria доступна для вільного прослуховування в Інтернеті, проте якщо ви бажаєте підтримати сестер, надихнути їх та подякувати за презентований матеріал, обов’язково придбайте альбом «Разные» через iTunes або інші офіційні сервіси.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *