Anna-Maria – Ми Сховаємось
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Anna-Maria – Ми Сховаємось (Кліп)

Сучасна українська музика та, зокрема, її поп-розділ нещодавно отримала цікаве медійне поповнення від своїх представників у вигляді свіжої відеороботи гурту Anna-Maria до пісні «Ми сховаємось». Згадана композиція увійшла до першого повноформатного альбому дівочого колективу під назвою «Разные», що побачив світ трохи менше півроку тому. Додамо, що ознайомитись із дебютною платівкою від «Анна-Марія» ви завжди можете на нашому сайті за наступним лінком. Щодо самого відео «Ми сховаємось», то його режисером і за сумісництвом оператором виступив Андрій Бояр з Moustashe Cinema, який, до того ж, займався монтажем відзнятого матеріалу.

Новий ролик «Ми сховаємось» можна називати не тільки кліпом, а й художніми варіаціями на тему lyric video, адже у кадрі, за сюжетом, під час проявлення фотоплівок з’являються фрагменти тексту пісні. «У відео було вирішено провести паралель між таїнством зустрічі двох закоханих людей та процесом проявлення фотокартки. Тільки-но уявіть: ви у темній кімнаті, тримаєте у руках чистий фотографічний аркуш, на якому поступово проявляється відбиток особливого моменту життя. Це магія, яку неможливо упустити. А ви, взагалі, давно проявляли фотографії? А їх-то наразі вже і немає де проявити, окрім власних студій відданих бійців плівкового фронту. Саме одну з таких лабораторій ми й відшукали для зйомок. Обережно! Відео заряджене любов’ю і удачею. Дивіться його, але потім не дивуйся, коли у житті почнуть проявлятися цікаві події, як проявляються фотографії. І не кажіть, що ми не попереджали», – зазначили сестри Анна та Марія Опанасюк.

Долучайтесь до офіційних спільнот проекту Anna-Maria у соціальних мережах для того, щоб першими дізнаватися про наступні прем’єри та анонси!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *