Anna-Maria
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Anna-Maria – Долонями (Сингл)

«Нічого так не зводить з розуму, як долоні коханої людини», – стверджують співочі сестри Опанасюк з музичного проекту Anna-Maria. Дует сестер-близнючок презентує енергійний та запальний трек «Долонями», над яким дівчата працювали разом із аражувальником Іваном Розіним, а мастерингом пісні займався Віталій Телезін. Основною ідеєю роботи є твердження, що коли життєві карти лінії долонь двох людей співпадають, саме тоді народжується магія, в яку потрібно завжди вірити.

«Ми впевнені, що своїми «Долонями» ми здатні змінити світ, це дійсно особливий трек для нас. І ми можемо дати гарантію, що той, хто почує цю пісню хоч раз, точно буде наспівувати приспів! Трек вийшов легкий за звучанням, але потужний та драйвовий за посилом, тому він просто не лишає вам шансів і змушує танцювати. Ми написали цю композицію ще минулого літа, вона народилася біля моря, у дуже сонячний день. Але випускаємо її тільки зараз, бо потрібен був деякий час, щоб вона зазвучала саме так, як ми її чули у своїй голові», – розповідають Anna-Maria.

Авторами музики та слів нової пісні є самі Анна та Марія. До речі, подякувати дівчатам за нову та якісну українську поп-музику наразі можуть абсолютно всі охочі – для цього потрібно всього лише придбати новинку «Долонями» на офіційних сервісах продажу музичного контенту, за нищевказаними посиланнями.

Українська музика: Anna-Maria – Долонями

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Володимир says:

    Дякую! Додаю до свого плейлиста

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *