АННА – Крик
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

АННА – Крик (Кліп)

«Всім смачного», – побажав усім прихильникам важкого сегменту сучукрмузу Віктор Новосьолов з культового гурту «АННА», презентувавши до уваги підписників новий відеокліп до пісні «Крик». Створення ролика: Slippy Inc.

Цікаво, що свіже відео стало своєрідним подарунком прихильникам гурту «АННА» на честь шістнадцятого дня народження команди. За словами учасників гурту, за всі ці шістнадцять років вони встигнули виступити чи не в усіх куточках нашої країни, при чому грали як у маленьких пабах, так і на великих концертних майданчиках, тримаючи в голові одне – своїх прихильників. І саме тому, до свого ювілею, музиканти вирішили підготувати подарунок для цих особливих людей. «День народження у нас, а подарунки для вас! Ну а ми чекаємо вітання від вас! За найкрутіше привітання в коментарях під цим постом, ми даруємо квиток на наш сольник», – йдеться у дописі колективу на Фейсбук. А згаданих сольників, до слова, найближчим часом відбудеться одразу три – у Львові (3 листопада), у Вінниці (24 листопада) та у Києві (25 листопада).

До слова, майбутні концерти гурту «АННА» приурочено до видання ще однієї новинки – міні-альбому «Не Згасай», куди увійде і пісня «Крик».

Варто зауважити, що поціновувачі «АННИ» просто-таки зачекалися на новини від своїх улюбленців і тому дуже жваво сприйняли кліп та анонси. «Відео, як завжди, на рівні. Залишилось дочекатись презентації ЕР»; «Це в дусі старої доброї АННИ!»; «Трек просто з душі в душу»; «Реально круто пацани, відчувається ваше друге дихання»…

АННА – Крик

АННА у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *